Belka
Środa, 17 Października 2018   imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

O świadczeniach w Aleksandrowie Kujawskim

Data dodania: 2018-10-13
W październiku Inspektorat ZUS w Aleksandrowie organizuje Drzwi Otwarte nt. świadczenia z ubezpieczenia wypadkowego, renty socjalnej czy świadczenia przedemerytalnego.  więcej »
 
Smog wyborczy

Smog wyborczy

Data dodania: 2018-10-10
Połowa Polaków uważa, że smog jest poważnym problemem lokalnym i dotyczy miejsca ich zamieszkania – wynika z badania CBOS. Wykorzystują to samorządowcy, którzy grają problem złej jakości powietrza w kampanii wyborczej. Forum Rozwoju Efektywnej Energii sprawdziło lokalne kampanie i programy kandydatów w tym zakresie. więcej »
 
Bądź kobietą świadomą. Zbadaj się i zyskaj spokój!

Bądź kobietą świadomą. Zbadaj się i zyskaj...

Data dodania: 2018-10-05
Październik, co roku, uznany jest na całym świecie za  Miesiąc Świadomości Raka Piersi.  To najczęściej diagnozowany nowotwór u kobiet, który stanowi około 20 % wszystkich zachorowań na nowotwory złośliwe wśród Polek. Dlatego na badania mammograficzne zapraszamy  w Aleksandrowie Kujawskim w dniu 22 października w mammobusie stacjonującym przy Urzędzie Miejskim (ul.Słowackiego 8). więcej »
 
 

Coś dla przedsiębiorców i nie tylko

Data dodania: 2018-10-04
Inspektorat ZUS w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza 9 października na spotkanie z ekspertami Zakładu podczas Drzwi Otwartych – pakiet nowego przedsiębiorcy. Spotkanie skierowane jest do osób, które planują założyć własną działalność gospodarczą.  więcej »
 
 

„Lekcje z ZUS” czas zacząć

Data dodania: 2018-10-04
Ponad 3700 uczniów ze szkół ponadpodstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego weźmie udział w piątej edycji projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS". więcej »
 
 

ZUS dla ubezpieczonych

Data dodania: 2018-10-04
Co roku ZUS wysyła do ubezpieczonych Informację o stanie konta (IOSKU). Dla wielu osób informacja mogła być zbyt skomplikowana. Dlatego w tym roku w październiku organizujemy „Dni Ubezpieczonego” pod hasłem: Informacja o stanie konta ubezpieczonego – ważna informacja o Twojej przyszłości. Chcemy, aby Ubezpieczeni czytali tę informację z łatwością, a swoje konto w ZUS znali tak dobrze jak konto bankowe. W tym celu zorganizujemy spotkania z naszymi ekspertami w miejscu ich pracy – informuje Krystyna Michałek Regionalny Rzecznik prasowy ZUS w kujawsko-pomorskim. więcej »
 
Aleksandrów Kuj.: Ustanowiliśmy nowy rekord!

Aleksandrów Kuj.: Ustanowiliśmy nowy rekord!

Data dodania: 2018-09-24
W piątek 14 września o godzinie 15:26 rozpoczęliśmy ustanawiać nowy Rekord Polski w kategorii „Najdłuższy maraton czytania książek Edwarda Stachury”.  więcej »
 
Zgłoś obiekt z Aleksandrowa Kujawskiego do konkursu

Zgłoś obiekt z Aleksandrowa Kujawskiego do konkursu

Data dodania: 2018-09-13
50 000 zł, pięć prestiżowych tytułów oraz pięć gwarantowanych przepustek do międzynarodowej fazy rozgrywek czeka w puli na zwycięzców poszczególnych kategorii w konkursie Fasada Roku 2018, nad którym Patronat Honorowy objęły Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP) oraz Fundacja Twórców Architektury (FTA). Czasu na zgłoszenia pozostało już jednak niewiele, warto się pospieszyć. Kandydatury zbierane są już tylko do końca września br.  więcej »
 
 

Emerytury dla nauczycieli

Data dodania: 2018-09-11
Z myślą o nauczycielach Inspektorat ZUS w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza na Drzwi Otwarte. W trakcie indywidualnych konsultacji eksperci ZUS wyjaśnią, jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać emeryturę nauczycielską, a jakie, aby otrzymać świadczenie kompensacyjne. Wyjaśnią również zasady przyznawania emerytury z rekompensatą. Drzwi Otwarte odbędą się 18 września w godz. 10:00 - 12:00 w siedzibie Inspektoratu, ul. Słowackiego 6a. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 77
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat alekasndrowski - z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim, położony na terenie Niziny Inowrocławkiej, Kotliny Toruńskiej i Niziny Ciechocińskiej, na szlaku komunikacyjnym Gdańsk-Gorzyczki (autostrada A1) i Gdańsk- Częstochowa (DK91).

  W skład powiatu wchodza gminy: Aleksandrów Kujawski, Ciechocicnek (z cenionym w całym kraju uzdrowiskiem), Nieszawa, Bądkowo, Koncek, Raciążęk, Waganiec, Zakrzewo.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola