Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Aleksandrów Kuj.: Rodzic w internecie

Aleksandrów Kuj.: Rodzic w internecie

Data dodania: 2018-12-07
"Rodzic w internecie" - Zapraszamy na pierwsze bezpłatne szkolenie w ramach projektu "E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego". więcej »
 
 

Porady ZUS w Aleksandrowie Kujawskim

Data dodania: 2018-12-02
4 grudnia w godz. 09:00-10:00 pracownicy ZUS po raz kolejny udzielać będą porad w siedzibie MOPS w Aleksandrowie Kujawskim. Z kolei 5 grudnia zainteresowane osoby mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji dotyczących obsługi elektronicznych zwolnień lekarskich. W trakcie wydarzenia będzie można m.in.  więcej »
 
 

Praca na etacie i kilku umowach zlecenie – co ze...

Data dodania: 2018-11-19
Wykonujesz w tym samym czasie pracę na podstawie kilku umów albo jesteś jednocześnie pracownikiem i prowadzisz własną działalność? Nie wiesz, jakim podlegasz ubezpieczeniom społecznym i ile składek zapłacisz do ZUS? Przyjdź na Drzwi Otwarte do Inspektoratu ZUS w Aleksandrowie Kujawskim, 21 listopada w godz. 10:00-12:00. więcej »
 
 

Koniec papierowych zwolnień lekarskich

Data dodania: 2018-11-16
Tylko do końca listopada zwolnienia lekarskie mogą być wystawiane na papierowym formularzu (ZUS ZLA). Od 1 grudnia lekarze będą wystawiać wyłącznie zwolnienia elektroniczne. Dlatego Oddział ZUS w Toruniu wraz ze wszystkimi podległymi jednostkami terenowymi ( tj. placówki ZUS we Włocławku, Grudziądzu, Brodnicy, Lipnie, Aleksandrowie Kujawskim, Golubiu- Dobrzyniu oraz Rypinie) od 19 listopada do 30 listopada uruchamia dla wszystkich zainteresowanych lekarzy oraz asystentów medycznych szereg spotkań: więcej »
 
Konkurs

Konkurs "Zapomniane miejsca" Fundacji Ari Ari

Data dodania: 2018-11-08
Pragniemy przekazać informacje na temat ciekawego konkursu dla dzieci i młodzieży z Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej pt. Zapomniane miejsca na terenie Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej. więcej »
 
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej(?)

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej(?)

Data dodania: 2018-11-08
Prawidłowo zbilansowana dieta, regularne uprawianie sportu… to wciąż za mało, by z czystym sumieniem móc powiedzieć, że świadomie dbamy o zdrowie. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, jak dużą rolę w naszym życiu odgrywa jakość powietrza, którym oddychamy – i to nie tylko na zewnątrz, lecz także – a może przede wszystkim – w domu, pracy czy szkole. więcej »
 
 

Przyjdź na dyżur ZUS

Data dodania: 2018-11-05
Już w najbliższy wtorek, 6 listopada w godz. 09:00-10:00 odbędzie się kolejny dyżur pracowników ZUS w siedzibie MOPS w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Słowackiego12. Pracownik Zakładu będzie udzielał porad w sprawach bieżących wypływających od zainteresowanych.  Z kolei 9 listopada w godz. 12:13:00 ekspert ZUS udzielać będzie porad w siedzibie Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.  więcej »
 
Ocieplenie domu – pakiet korzyści z dofinansowaniem!

Ocieplenie domu – pakiet korzyści z dofinansowaniem!

Data dodania: 2018-10-23
Niższe rachunki za ogrzewanie, wysoki komfort cieplny, wyższa wartość nieruchomości… To największe zalety przemawiające za wykonaniem termoizolacji budynku. Co ważne, gospodarstwa domowe mogą teraz liczyć na dofinansowanie tego typu inwestycji. 19 września br. ruszył rządowy program „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Innymi słowy, właściciele mogą liczyć na dopłaty! więcej »
 
 

Dzień Seniora w Aleksandrowie Kujawskim

Data dodania: 2018-10-22
Zakład Ubezpieczeń Społecznych wspólnie z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów zapraszają na „Dzień Seniora”, który odbędzie się 26 października w Aleksandrowie Kujawskim. więcej »
 
 

ZUS ostrzega – uważaj na maile od oszustów

Data dodania: 2018-10-22
Oszuści, podszywający się pod Zakład Ubezpieczeń Społecznych chcąc uzyskać dostęp do danych zgromadzonych na komputerach klientów ZUS tym razem wysyłają maile z informacją o zaległych składkach. ZUS przypomina, że nie wysyła maili do swoich klientów. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 78
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat alekasndrowski - z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim, położony na terenie Niziny Inowrocławkiej, Kotliny Toruńskiej i Niziny Ciechocińskiej, na szlaku komunikacyjnym Gdańsk-Gorzyczki (autostrada A1) i Gdańsk- Częstochowa (DK91).

  W skład powiatu wchodza gminy: Aleksandrów Kujawski, Ciechocicnek (z cenionym w całym kraju uzdrowiskiem), Nieszawa, Bądkowo, Koncek, Raciążęk, Waganiec, Zakrzewo.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola