Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Nieszawa, Bądkowo, Koneck
Belka
Piątek, 17 Sierpnia 2018   imieniny: Anita, Julianna, Jacek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Dom z widokiem na zdrowie -podpowiedzi dla mieszkańców Aleksandrowa

Dom z widokiem na zdrowie -podpowiedzi dla...

Data dodania: 2018-08-09
Zdrowy styl życia to najlepsza profilaktyka przeciwko wielu chorobom – wie o tym każdy. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że podstawą dbania o dobre samopoczucie jest nie tylko zrównoważona dieta i aktywność fizyczna, lecz także przyjazny mikroklimat wnętrz oraz jakość powietrza, którym w nich oddychamy. Dlaczego jest to tak istotne? Co możemy zrobić, by móc dobrze czuć się we własnych czterech kątach oraz co wspólnego z tym wszystkim ma Mały Książę – postać stworzona przez Antoina De Saint Exuperiego? więcej »
 
 

ZUS zaprasza lekarzy na konsultacje

Data dodania: 2018-08-08
ZUS zaprasza w każdy poniedziałek w godz. 15:00-18:00 do swoich placówek na konsultacje w sprawie elektronicznych zwolnień lekarskich. W trakcie wizyty lekarze będą mogli uzyskać informacje jak krok po kroku wystawić zwolnienie lekarskie, a także założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE), który umożliwi lekarzowi wystawienie e-ZLA. więcej »
 
 

Rozpoczynasz prowadzenie działalności –...

Data dodania: 2018-08-08
Inspektorat ZUS w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza 16 sierpnia na Drzwi otwarte – Pakiet nowego przedsiębiorcy. Drzwi otwarte odbędą się w godz. 10:00 - 12:00, w siedzibie Inspektoratu ZUS w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Słowackiego 6a. więcej »
 
 

Porady ZUS

Data dodania: 2018-08-03
Stwierdzono u Ciebie chorobę zawodową albo uległeś wypadkowi przy pracy? Dowiedz się, jakie świadczenia Ci przysługują z ubezpieczenia wypadkowego. W trakcie Drzwi Otwartych  w Inspektoracie ZUS w Aleksandrowie Kujawskim dowiesz się m.in. jakie zdarzenie uznawane jest za wypadek przy pracy, jakie dokumenty należy złożyć by otrzymać świadczenie. więcej »
 
 

Zapytaj eksperta ZUS o swoją emeryturę

Data dodania: 2018-07-30
Na pytania związane ze świadczeniami emerytalnymi, odpowiedzą eksperci ZUS podczas dyżurów telefonicznych, które odbędą się 2 i 7 sierpnia w godz. 10.00-12.00 pod nr. tel. 54 282 83 23. więcej »
 
Rynek magazynowania energii na stałej wznoszącej

Rynek magazynowania energii na stałej wznoszącej

Data dodania: 2018-07-19
Globalny wzrost popularności OZE przekłada się na rosnącą wartość bateryjnego rynku magazynowania energii. Dziś szacowany jest na około 2 miliardy dolarów i wciąż się rozwija. więcej »
 
Jak mieszkańcy Aleksandrowa mogą dbać o zdrowie ?

Jak mieszkańcy Aleksandrowa mogą dbać o zdrowie ?

Data dodania: 2018-07-11
Najważniejszym czynnikiem, którego spełnienie zapewnia nam komfort i szczęście jest zdrowie. To natomiast zależy nie tylko od aktywności fizycznej czy tego jak się odżywiamy, lecz także od wewnętrznego spokoju oraz od otoczenia, w którym spędzamy większą część dnia – wnętrza domu lub mieszkania – przypomina firma Baumit przy okazji uruchomienia strony tematycznej poświęconej tematyce  Healthy Living . więcej »
 
 

Dobra wiadomość dla emerytów i rencistów

Data dodania: 2018-07-10
Od początku lipca zwiększa się kwota wolna od potrąceń, niezależnie od rodzaju świadczenia. Jest to dobra wiadomość dla zadłużonych emerytów i rencistów, którym komornik zabierze mniej. Tym samym od lipca otrzymają wyższą kwotę do wypłaty. więcej »
 
 

Ulga na start i działalność nieewidencjonowana...

Data dodania: 2018-07-05
Nowe przepisy, które weszły w życie 30 kwietnia zwalniają niektórych przedsiębiorców z opłacania przez 6 miesięcy składek na ubezpieczenia społeczne, a także dają możliwość prowadzenia działalności bez rejestracji. Jednak w czasie ulgi nie jesteśmy objęci ubezpieczeniami społecznymi, a w związku z tym nie korzystamy z ochrony, którą te ubezpieczenia gwarantują – nie mamy prawa do świadczeń m.in. w razie choroby czy macierzyństwa. więcej »
 
Premiera filmu na podstawie książki “Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”

Premiera filmu na podstawie książki “Kochając...

Data dodania: 2018-07-04
Dokładnie rok temu na rynku polskim ukazała się książka “Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” Virginii Vallejo - kochanki Escobara, największego barona narkotykowego na świecie. A już 15 czerwca do kin trafi film o tym samym tytule, będący ekranizacją autobiografii. W główne role wcielili się Penelope Cruz i Javier Bardem. To doskonały pretekst by przypomnieć sobie tę wstrząsającą historię o miłości i nienawiści. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 75
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat alekasndrowski - z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim, położony na terenie Niziny Inowrocławkiej, Kotliny Toruńskiej i Niziny Ciechocińskiej, na szlaku komunikacyjnym Gdańsk-Gorzyczki (autostrada A1) i Gdańsk- Częstochowa (DK91).

  W skład powiatu wchodza gminy: Aleksandrów Kujawski, Ciechocicnek (z cenionym w całym kraju uzdrowiskiem), Nieszawa, Bądkowo, Koncek, Raciążęk, Waganiec, Zakrzewo.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola