Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZAMACH TERRORYSTYCZNY na MCK w Aleksandrowie Kujawskim

 
W dniu 22 września 2015 roku w godzinach porannych, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że do budynku Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Parkowej 3 w Aleksandrowie Kujawskim wtargnęło dwóch uzbrojonych terrorystów. Z relacji świadków wynika, że mężczyźni ci byli widziany na terenie miasta a nawet w MCK już wcześniej. Prawdopodobnie są uzbrojeni , a jeden z nich ma na sobie kamizelkę oraz plecak. Na miejsce zdarzenia wysłano patrol policji. Mężczyźni widząc zbliżających się funkcjonariuszy zaczęli oddawać strzały w ich kierunku z wnętrza budynku. Na szczęście to były tylko Powiatowe Ćwiczenia Obronne "KOBRA 2015" Siły i środki : SlOP 400c92 KP PSP Aleksandrów Kuj SlOP 401c90 - JRG 1 GBA 401c21 - JRG 1 SH 401c53 - JRG 1 GCBA 402c25 -JRG 2 GCBA 409c39 OSP KSRG SŁUŻEWO POGOTOWIE RATUNKOWE POLICJA GRUPA AT PATROL SAPERSKI SŁUŻBA SANITARNA SŁUŻBA WETERYNARYJNA aleksandrow.pl/home/index.php?option=com_content&view=article&id=1405%3Apowiatowe-wiczenia-obronne-kobra-2015&catid=1%3Alatest-news facebook.com/OSPAleksandrowKujawski

 


Aleksandrów 998
 
Data pliku video: 2015-09-25, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat alekasndrowski - z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim, położony na terenie Niziny Inowrocławkiej, Kotliny Toruńskiej i Niziny Ciechocińskiej, na szlaku komunikacyjnym Gdańsk-Gorzyczki (autostrada A1) i Gdańsk- Częstochowa (DK91).

  W skład powiatu wchodza gminy: Aleksandrów Kujawski, Ciechocicnek (z cenionym w całym kraju uzdrowiskiem), Nieszawa, Bądkowo, Koncek, Raciążęk, Waganiec, Zakrzewo.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola