Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szlachetna paczka dla rodzin z Aleksandrowa Kujawskiego i okolic

Data publikacji: 2014-12-04, Data modyfikacji: 2014-12-04
A A AWydrukDrukuj  
 

 

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt, w którym łączymy ludzi wokół idei mądrego pomagania. Wolontariusze Paczki już spotkali się z potrzebującymi w ich domach w ponad 570 miejscach w Polsce, zdiagnozowali sytuację i podjęli decyzję o włączeniu do projektu. Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji otrzymają wsparcie ze strony darczyńców, przygotowujących pomoc odpowiadającą na konkretne potrzeby. Przekazywaną pomocą chcemy inspirować  ludzi do walki z trudnościami, dawać impuls do zmian.

Magda odszukała na swoim osiedlu starszą panią, która marzy o tym by dostać krakersy. Agata odkryła, że w domu pani Zofii jest tylko jeden głęboki talerz, dlatego rodzina nie może zjeść obiadu razem. Paweł odnalazł pana Kazimierza, choć jego sąsiedzi myśleli, że w rozpadającym się domu z wybitą szybą nikt nie mieszka.

Z Aleksandrowa Kujawskiego i okolic pozostały jeszcze 24 rodziny, które potrzebują konkretnej pomocy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z potrzebami tych rodzin, włączenia się w Paczkę i przygotowania konkretnej pomocy dla jednej z potrzebujących rodzin. Warto zaprosić do tego przedsięwzięcia swoich znajomych/rodzinę/współpracowników.

Na stronie https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step3,ids,4,sname,kujawsko-pomorskie,idw,412.html#position

można zapoznać się z historiami rodzin z Aleksandrowa Kuj. i okolic i wybrać tą, dla której przygotowana zostanie pomoc. Pomóż komuś wygrać życie! Pomóż komuś spełnić jego marzenia na Święta Bożego Narodzenia! Jeden za wszystkich – wszyscy za jednego!

Plakat - tutaj 

UM Aleksandrów Kujawski, Źródło artykułu: www.aleksandrowkujawski.pl, Autor zdjęć: UM Aleksandrów Kujawski
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat alekasndrowski - z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim, położony na terenie Niziny Inowrocławkiej, Kotliny Toruńskiej i Niziny Ciechocińskiej, na szlaku komunikacyjnym Gdańsk-Gorzyczki (autostrada A1) i Gdańsk- Częstochowa (DK91).

  W skład powiatu wchodza gminy: Aleksandrów Kujawski, Ciechocicnek (z cenionym w całym kraju uzdrowiskiem), Nieszawa, Bądkowo, Koncek, Raciążęk, Waganiec, Zakrzewo.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola