Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przedsiębiorco sprawdź swój NRS

Data publikacji: 2018-01-17, Data modyfikacji: 2018-01-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Przedsiębiorco sprawdź swój NRS

Od 1 stycznia 2018 r. nastąpiły zmiany w zasadach opłacania składek. Zamiast trzech lub czterech przelewów do ZUS będziesz wszystkie składki opłacał jednym przelewem na swój numer rachunku składkowego. Indywidualny rachunek składkowy (NRS) przekazujemy pismem zabezpieczonym znakiem wodnym odrębnie dla każdego płatnika składek.

Radzimy, aby przed pierwszą wpłatą dokładnie sprawdzić swój nowy numer konta składkowego, który otrzymasz od nas listownie.

Gdzie możesz sprawdzić swój NRS


Możesz w łatwy sposób zweryfikować nowy numer konta korzystając z wyszukiwarki, którą uruchomiliśmy specjalnie dla przedsiębiorców. Jeśli masz wątpliwości, co do autentyczności listu z ZUS, sprawdź numer swojego nowego rachunku składkowego w wyszukiwarce NRS. Wyszukiwarkę udostępniliśmy pod adresem www.eskladka.pl. Sprawdź czy strona internetowa, umożliwiająca wyszukiwanie numeru rachunku składkowego jest stroną ZUS. W pasku z adresem strony kłódka nie może być przekreślona. Informacje o numerze rachunku składkowego możesz również ustalić w najbliższej placówce ZUS lub poprzez Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS pod numerem 022 560 16 00.

Skorzystaj ze szkolenia


Możesz również skorzystać ze szkolenia dotyczącego nowych zasad rozliczania składek, które udostępnione jest na stronie internetowej w dziale „e-Składka pliki do pobrania” e-Składka
pliki do pobrania - e-Składka - ZUS.

Ważne
Nie wysyłamy do płatników blankietów/druków do dokonania wpłaty.

Krystyna Michałek rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego, Źródło artykułu: zus, Autor zdjęć: zus
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat alekasndrowski - z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim, położony na terenie Niziny Inowrocławkiej, Kotliny Toruńskiej i Niziny Ciechocińskiej, na szlaku komunikacyjnym Gdańsk-Gorzyczki (autostrada A1) i Gdańsk- Częstochowa (DK91).

  W skład powiatu wchodza gminy: Aleksandrów Kujawski, Ciechocicnek (z cenionym w całym kraju uzdrowiskiem), Nieszawa, Bądkowo, Koncek, Raciążęk, Waganiec, Zakrzewo.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola