Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Koniec papierowych zwolnień lekarskich

Data publikacji: 2018-11-16, Data modyfikacji: 2018-11-16
A A AWydrukDrukuj  
 

Tylko do końca listopada zwolnienia lekarskie mogą być wystawiane na papierowym formularzu (ZUS ZLA). Od 1 grudnia lekarze będą wystawiać wyłącznie zwolnienia elektroniczne. Dlatego Oddział ZUS w Toruniu wraz ze wszystkimi podległymi jednostkami terenowymi ( tj. placówki ZUS we Włocławku, Grudziądzu, Brodnicy, Lipnie, Aleksandrowie Kujawskim, Golubiu- Dobrzyniu oraz Rypinie) od 19 listopada do 30 listopada uruchamia dla wszystkich zainteresowanych lekarzy oraz asystentów medycznych szereg spotkań:
• Dodatkowe szkolenia dotyczące wystawiania e-ZLA, które będą się odbywać od 19 do 30 listopada o godz. 14:00 w dni robocze;
• „Białe soboty”, które zostały zaplanowane na 17 listopada oraz 24 listopada w godz. od 9:00 do 14:00 we wszystkich naszych placówkach ZUS i dodatkowo 17 listopada w Centrum Handlowo- Rozrywkowym Atrium COPERNICUS w Toruniu w godz. od 10:00 do 15:00;
• Wydłużone godziny pracy dedykowane lekarzom i asystentom medycznym we wszystkie dni robocze począwszy od 19 listopada do 30 listopada. Dyżury będą trwały od godz. 15:00 do godz. 18:00.

Krystyna Michałek Rzecznik Regionalny ZUS Województwa Kujawsko-Pomorskiego
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat alekasndrowski - z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim, położony na terenie Niziny Inowrocławkiej, Kotliny Toruńskiej i Niziny Ciechocińskiej, na szlaku komunikacyjnym Gdańsk-Gorzyczki (autostrada A1) i Gdańsk- Częstochowa (DK91).

  W skład powiatu wchodza gminy: Aleksandrów Kujawski, Ciechocicnek (z cenionym w całym kraju uzdrowiskiem), Nieszawa, Bądkowo, Koncek, Raciążęk, Waganiec, Zakrzewo.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola