Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Emerytury dla nauczycieli

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 

Z myślą o nauczycielach Inspektorat ZUS w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza na Drzwi Otwarte. W trakcie indywidualnych konsultacji eksperci ZUS wyjaśnią, jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać emeryturę nauczycielską, a jakie, aby otrzymać świadczenie kompensacyjne. Wyjaśnią również zasady przyznawania emerytury z rekompensatą. Drzwi Otwarte odbędą się 18 września w godz. 10:00 - 12:00 w siedzibie Inspektoratu, ul. Słowackiego 6a.

Z kolei 26 września w godz. 10:00-12:00 podczas Drzwi Otwartych naszych ekspertów będzie można zapytać o rentę socjalną. Zainteresowane osoby dowiedzą się m.in. :
• komu przysługuje renta socjalna,
• jakie dokumenty dołączyć do wniosku,
• kto otrzyma wyrównanie renty socjalnej od czerwca.

Natomiast w trakcie dyżuru w Urzędzie Gminy Koneck, 28 września od 08:30 do 10:30 eksperci ZUS będą udzielać porad początkującym przedsiębiorcom. Wszyscy zainteresowani będą mogli zasięgnąć porad ekspertów w sprawach dotyczących „ulgi na start”, e-składki czy elektronicznych zwolnień lekarskich. Eksperci ZUS udzielą również informacji w sprawach emerytalno-rentowych, zasiłkowych czy dotyczących podlegania ubezpieczeniom społecznym.

Krystyna Michałek Rzecznik Regionalny ZUS Województwa Kujawsko-Pomorskiego
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat alekasndrowski - z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim, położony na terenie Niziny Inowrocławkiej, Kotliny Toruńskiej i Niziny Ciechocińskiej, na szlaku komunikacyjnym Gdańsk-Gorzyczki (autostrada A1) i Gdańsk- Częstochowa (DK91).

  W skład powiatu wchodza gminy: Aleksandrów Kujawski, Ciechocicnek (z cenionym w całym kraju uzdrowiskiem), Nieszawa, Bądkowo, Koncek, Raciążęk, Waganiec, Zakrzewo.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola