Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Doradca ds. e-ZLA

Data publikacji: 2018-05-04, Data modyfikacji: 2018-05-04
A A AWydrukDrukuj  
 

Od 2 maja na Salach Obsługi Klientów we wszystkich placówkach ZUS uruchomiliśmy stanowisko doradcy ds. e-ZLA. Na ich pomoc mogą liczyć nie tylko lekarze, ale również ubezpieczeni i płatnicy składek. Zadaniem doradców będzie:
• wyjaśnianie wątpliwości lekarzy, ubezpieczonych, płatników dotyczących zasad obsługi elektronicznych zwolnień lekarskich,
• informowanie wszystkich grup klientów o korzyściach wynikających z uruchomienia elektronicznych zwolnień lekarskich,
• wyjaśnianie wątpliwości dotyczących informacji zawartych na profilu PUE w każdej z ról w zakresie e-ZLA i zakładanie profili PUE ZUS

Lekarze mogą również skorzystać z poniedziałkowych indywidualnych konsultacji z pracownikiem ZUS nt. e-ZLA w godz. 15:00-18:00. W maju są to terminy: 7, 14, 21 i 28.

Lekarze mają możliwość wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich już od 1 stycznia 2016 roku. I choć początkowo liczba wystawianych e-ZLA była mała, tak teraz lekarze coraz bardziej przekonują się do tej formy wystawiania zaświadczeń lekarskich. Jest to również zasługa powołanych w ubiegłym roku koordynatorów e-ZLA, którzy są odpowiedzialni m.in. za popularyzację wiedzy o e-ZLA i szkolenia d la lekarzy, pracodawców oraz pacjentów.

Krystyna Michałek Rzecznik Regionalny ZUS Województwa Kujawsko-Pomorskiego
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat alekasndrowski - z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim, położony na terenie Niziny Inowrocławkiej, Kotliny Toruńskiej i Niziny Ciechocińskiej, na szlaku komunikacyjnym Gdańsk-Gorzyczki (autostrada A1) i Gdańsk- Częstochowa (DK91).

  W skład powiatu wchodza gminy: Aleksandrów Kujawski, Ciechocicnek (z cenionym w całym kraju uzdrowiskiem), Nieszawa, Bądkowo, Koncek, Raciążęk, Waganiec, Zakrzewo.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola