Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Aleksandrów Kuj.: Rodzic w internecie

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Aleksandrów Kuj.: Rodzic w internecie
"Rodzic w internecie" - Zapraszamy na pierwsze bezpłatne szkolenie w ramach projektu "E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego".
Miło nam poinformować, iż Gmina Miejska Aleksandrów Kujawski wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizują projekt grantowy pod tytułem „E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, III Oś priorytetowa: Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.
Wartość projektu grantowego: 149 500,00 zł
Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych wśród min. 90% uczestników objętych szkoleniami kompetencji cyfrowych do 31.07.2019 r.

Planowanym efektem realizacji projektu jest przeszkolenie 267 osób dorosłych powyżej 25 roku życia objętych działaniami szkoleniowymi w zakresie korzystania z Internetu (w tym z e-usług).

W ramach realizowanego projektu zakupione zostały komputery, które po zakończeniu szkoleń zostaną przekazane do szkoły z terenu Naszego miasta.
Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 25 rok życia na bezpłatne szkolenia. W zależności od potrzeb mogą być one realizowane z następujących tematów:

 • Działam w sieciach społecznościowych
 • Kultura w sieci
 • Moje finanse w sieci
 • Rodzic w internecie
 • Tworzę własną stronę internetową, blog
 • Mój biznes w sieci
 • Rolnik w sieci

Najbliższe dwudniowe szkolenie „Rodzic w internecie” odbędzie się 19 i 20 grudnia br. w godz. od 9:00 do 15:00 w sali 121 (I piętro) Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Kujawskim.

Prosimy o wypełnienie załączonego formularza rekrutacyjnego i przesłanie go lub dostarczenie do sekretariatu Urzędu Miejskiego pok. 102.
Formularz rekrutacyjny – dostępny jest na stronie miasta.
Zgłoszenia prosimy przesyłać w terminie do 14 grudnia br.

Uwaga: jedna osoba może wziąć udział wyłącznie w jednym szkoleniu. Prosimy o przemyślany wybór.

Jeśli chcą Państwo zapisać się na szkolenie lub sprawdzić dostępne terminy szkoleń można skorzystać także z systemu rezerwacji i dokonać najkorzystniejszego dla siebie wyboru.
Szkolenia prowadzone będą przez profesjonalnych doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o przekazanie wiedzy w dogodnej dla Państwa formie. Dla uczestników szkoleń będzie dostępny catering.
Zachęcamy do skorzystania z tej szansy już dzisiaj – ilość dostępnych miejsc jest ograniczona.
Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt pod nr tel.: 733-885-505, 54 282 68-21. 
jednostki samorządu terytorialnego, Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat alekasndrowski - z siedzibą w Aleksandrowie Kujawskim, położony na terenie Niziny Inowrocławkiej, Kotliny Toruńskiej i Niziny Ciechocińskiej, na szlaku komunikacyjnym Gdańsk-Gorzyczki (autostrada A1) i Gdańsk- Częstochowa (DK91).

  W skład powiatu wchodza gminy: Aleksandrów Kujawski, Ciechocicnek (z cenionym w całym kraju uzdrowiskiem), Nieszawa, Bądkowo, Koncek, Raciążęk, Waganiec, Zakrzewo.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola